Serin Beton

Teknolojinin gelişmesiyle Modern Kentleşme ön plana çıkmış ve bu da sağlam yapılaşma ve çevre düzenlemesini ön plana çıkararak kullanım alanlarını arttırmıştır. Biz Serin Beton olarak, modern santrallerimiz, araç filolarımız, eğitimli kadromuz ve tam otomasyonlu bilgisayar sistemlerimiz ile sizlere dünya standartlarında hizmet vermeye çalışıyoruz. Şirket olarak sizlerden aldığımız güven ve destekle kendimizi geliştirerek, Keşan ve Uzunköprü (Kırcasalih) ‘den sonra şimdi de Edirne’ye 3. fabrikamızı açmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Biz, modern kentlerin gerekliliği olan Altyapı ve Üstyapı ürünlerini üretirken; kaliteyi, sağlamlığı ve çevreyi koruma bilincini birinci önceliğimiz olarak görüyor ve en üst seviyede tutuyoruz. Doğayı ve içindeki tüm varlıkları bugünüyle ve yarınıyla korumak bilinci ve hassasiyeti içinde hareket ediyor ve şirketimizin tüm tesislerinde baca filtreleri, biyolojik ve mineral arıtma sistemleri, beton saha kaplamaları ve yeşil alan düzenlemelerini çevremize örnek olacak şekilde inşa ediyoruz.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tüm halkımıza saygının yolunun yönetimde, hizmette, ilişkilerde kalite, güvenilirlik, tutarlılık, ciddiyet, nezaket, dürüstlük ve yasallıktan geçtiğini biliyoruz. Verdiğimiz sözleri tutmak için hergün canla başla çalışıyoruz. Takdirlerinize erişmek en büyük dileğimizdir.

Serin Beton İnş. Taah. İnş Malz. Haf. Taş. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

bizkimiz

Comments are closed.